Ziemniaczany komunikat krótki o odcięciu pańcia od świata i świętym spokoju pańci, a także korzystnej zamianie kap.

Otóż, w skrócie, pańcio pojechał natlenić Najmłodszego górskim powietrzem spod samiuśkich Alpów, ino gospodarze, ludzie szalenie sympatyczni, ale mało internetowi, zapomnieli go uprzedzić, że internet, owszem jest, ale głównie u szwagra i pod drewutnią w podwórzu. W związku z tym, pańcio bombardował pańcię rozpaczliwymi komunikatami przez bbm, że jest odcięty, że nie obejrzy meczu, że nie zamknie tygodnia, i kto wygrał konkurs skoków??
Pańcia, która z kolei rozkoszowała się świadomością, że przez tydzień kompletnie nie musi niczego gotować, a za to w świętym spokoju może oglądać mistrzostwa świata w biathlonie, a przy okazji w narciarstwie alpejskim, o snookerze nie wspominając, nie przejęła się tym w ogóle. Żadnej empatii, żadnego współczucia! Owszem, wyniki skoków mu podała, ale odmówiła wstawania o drugiej w nocy, by niedzielny konkurs obejrzeć na żywo.
Za to wytrzepała łóżko i rozłożyła na nim piękną, wielką kapę, która uzyskała w drodze wymiany z koleżanką z pracy. Na poprzedniej kapie, w kolorze ciemnej zieleni i brązu, żaden piesek nie prezentował się dostatecznie ślicznie.
A oto dowody rzeczowe – kapa osobiście

I nasza parka na kapie – dopiero teraz kapa nabiera właściwego charakteru.

W pozach różnych…

Ale i tak głównym bohaterem jest mistrz drugiego planu, czyli kubek po lodach, który skrupulatnie został wylizany przez synusia. Jak wszystkie inne kubki zresztą…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ziemniaczane komunikaty krótkie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Ziemniaczany komunikat krótki o odcięciu pańcia od świata i świętym spokoju pańci, a także korzystnej zamianie kap.

 1. ~Aia pisze:

  Piękna narzuta!
  Pieski perfekcyjnie wyeksponowane 🙂

 2. ~tinga pisze:

  Dobry interes z tą wymianą. Boskie tło dla księżniczek <3

 3. ~Mefi pisze:

  Cudna parka 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *