Komunikat ziemniaczany krótki o skutkach Euro 2016

Otóż Pańcio, jak Publisia się orientuje, jest kibic i piłkarz amator. W związku z tym najpierw ruszył do St Etienne a potem do Marsylii. A ponieważ jest też optymistą – zabukował noclegi do poniedziałku włącznie.
A pańcia szczęśliwie akurat rozpoczęła urlop. I nie posiada się ze szczęścia. Już sama nie wie, co ma robić, korzystając z tego że jest sama. A to zalega na hamaku, a to układa sobie książki, a to pożera lody hurtowo, a to kładzie się spać o 4 nad ranem i śpi do 16stej, a to posprząta w garażu, a to kotłuje się z Abelardzikiem, który bez pańcia jest cichutki jak myszka. Kuchni nie tyka, chyba, że gotuje sobie wodę na kawę, lub bób na śniadanie.
Nasza pańcia bardzo kocha naszego pańcia, ale kocha też być sama, to podobno geny po mamusi.
I twierdzi, że życie jest piękne, mimo że bardzo jej żal Kuby Błaszczykowskiego, a także przykro z powodu śmierci pani Paradowskiej, bowiem Jej podsumowania w Polityce jakoś koiły pańciowe nerwy. A teraz już pani Paradowska nie uspokoi jej w temacie Brexitu.
Co powiedział pan ortopeda, opowiemy kiedy indziej. Pańcia nie da sobie zepsuć urlopu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ziemniaczane komunikaty krótkie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Komunikat ziemniaczany krótki o skutkach Euro 2016

 1. ~Isiaja pisze:

  Meg trzymaj się i odpoczywaj! Korzystaj z chwil przynoszących ulgę w codzienności.
  U mnie też pół rodziny-TŻ z młodocianą wybył na urlop.I pomimo tego,że ja zasuwam do roboty, to i tak jak jakoś lżej. A mówią,że musi być baba z wozu…..

 2. ~morelowa pisze:

  Tak, tak. A pomiędzy tym hamakiem, kawą i bobem , ogarnianie całego stada, bo zakładam, że Pańcio wyjechał solo?

  • Megana pisze:

   No jakby mógł, to pewnie by Mufkę usiłował przemycić przez wszystkie granice…
   Najtrudniejsze w ogarnianiu jest separowanie Mamci od Ziemniaka. Codziennie jakoś udaje jej się mnie wyprowadzić w pole…

 3. ~morelowa pisze:

  A będzie zamiana ról po powrocie Pańcia ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *