Komunikaty nowe o Mufce Kołderce.

To jest niewiarygodne, jak skoczne i szybkie są te krótkie, tłuste łapki. Dziś psinka została w domu na dłużej, albowiem pańcia udała się do okulisty a potem na wydział, a pańcio normalnie do pracy. Pańcia wracała jak najszybciej, cała w nerwach, czy Mufka nie wpadła na pomysł, by iść państwa szukać. Co prawda pańcio zabezpieczył bramę drutem, furtkę deską, a pańcia okienko fotelem, ale od pewnego czasu pańciowe zaufanie w pewnych kwestiach jest zerowe, a wiara w psią pomysłowość i możliwości w dziedzinie wydostawania się z zamknięcia – nieograniczone.
Jednakowoż psinka grzecznie czekała w przedpokoju, wiec pańcia z ulgą padła na kolana i pozwoliła się dokumentnie wylizać. Następnie Mufka poleciała pod bramę, ewidentnie oczekując, że zjawi się też i pańcio, niestety, biedaczka się rozczarowała. Chwilę poczekała, wyglądając na drogę, w końcu zdecydowała się uhonorować powrót samotnej pańci, obiegając cwałem dom dookoła trzy razy. Zachęcany przez nią do dzieła Ziemniak odpadł po jednym okrążeniu.
Czy pańcia już pisała, że Mufka Kołderka jest nadludzkiej mądrości…?

A teraz Mufka w ilości uderzeniowej.

Czasem pozwalamy jakiejś Miętówce położyć się na tym samym łóżku

A jakiejś Dupencji siedzieć w tych samych fiołkachAle jeśli chodzi o pańcia, mufczyna tolerancja jest ograniczona!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ziemniaczane komunikaty krótkie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Komunikaty nowe o Mufce Kołderce.

 1. ~Kotina pisze:

  Mufka wyjątkowo urokliwa psinka, a i charakterek z opisu zajefajny, coś czuję, że ona ustawi szybko sobie całe towarzystwo ludzko-kocio-psie …. 🙂

 2. ~Tyiga pisze:

  Jest cudowna 🙂
  A jaka władczyni łaskawa dla kotów 🙂

 3. ~tinga pisze:

  Nadludzka mądrość nakazała Mufce zlec obok Dupencji i w ten oto sposób jedna ciotka ma radochę 😀
  A na linii Mufka Pańcio to raczej należałoby kogoś do porządku przywołać. Taka śliczna psia siedzi wyczekująco, a tu tylko telefon i telefon!

 4. ~Apsa pisze:

  Cudna Mufka! 🙂 Aż by się samemu miało ochotę na nowego pieska 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *