Cd maszyny

Bo wiecie, oni te dziury w ziemi robią od 2008 roku. I przez te wszystkie lata raz jeden trafili na kamień i musieli wiercić drugi raz. U nas trafili na DWA kamienie, i trzy dziury wiercili pięć razy. Rzadka rzecz, nie? Mieli wszystko załatwić w jeden dzień, a wiercili od środy od siódmej rano, do soboty do zmierzchu. W poniedziałek przyjechali zabrać sprzęt i po prostu uciekli, zostawiając po sobie krajobraz wielce niechlujny.


Reszta zajęć budowlanych idzie mniej więcej z planem

… w sensie siatka, klej i teraz czekamy na pogodę do tynkowania. Podobno nocami wciąż jest zbyt zimno.
Jeśli Publisia pyta, jak pańcia to wszystko znosi, to na razie średnio. Ostatnio leży i na telefonie ogląda… aż się boję powiedzieć…
Serial taki, stary podobno. Nazywa się żena za pultem. Za cholerę nie wiem, o co kaman! Występuje tam taka dość tłusta kobita z szarymi zębami; nie powiem, energiczna i charakterna i na razie ma dwóch przydupasów, sama nie wiem, który bardziej okropny. Ale chyba ten mniej sympatyczny jest bardziej okropny. Ten drugi ma siwe kołtuny nad czółkiem i samochód. Zaznaczam, bo oni się tym na filmie nieźle rajcowali. Tym samochodem, znaczy. Wygląda jak wartburg. Samochód, nie facet. Póki co jest tam zima i kobita chodzi w zajebistej czapce, z nutrii chyba, a w tym sklepie jest nawet kawior, co pańcię bawi niesłychanie.
Równolegle oglądamy fragmenty Korony królów do tyłu. Tu z
kolei pańcia jest niezmiennie zadumiona wyobraźnią scenarzysty.
I wciąż równolegle – kanały rozmaitych wizażystów – ostatnio wpadła na małżeństwo dwóch kolesi, którzy dość długo mieli kanały osobne i się nie znali, no ale się poznali. A mówią, że internet nie łączy…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ziemniaczane Muffinki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Cd maszyny

 1. JoasiaS pisze:

  W sprawie remontu łączę się z Pańcią w bólu, bo kilka takich akcji już za mną (budowa domu, remonty firmy…) i dokładnie wiem, co taka rozpierducha znaczy… Słabo mi od samego patrzenia na te fotki 😉

  A co do seriali, to może Pańcia unowocześni się jednak odrobinę i przerzuci na jakiś Netflix czy HBO?… 🙂 🙂 🙂

 2. gossam pisze:

  Z tych czechosłowackich (!), cudnych seriali to ja Szpital za miastem, wiadomo. Ruch na świecie zamierał, wszyscy tak planowali życie pozadomowe, żeby na Nemocnicę być w domu. I śledzić życiowe bardzo problemy. Nie, że zaginiona bliźniaczka wyszła za brata ojca z drugiego małżeństwa i okazało się, że ich było troje a ta żona co umarła to żyje i rości prawa do majątku, z tym się nikt nie identyfikuje, ale problem romansu pielęgniarki z doktorem to wiadomo, każdy lubi.

  Na zdjęciach to tak trochę wygląda, jakbyście mieli zmutowane krety dwumetrowe…

 3. alma_uk pisze:

  głupio zapytam, ale zapytam- po co Wam te dziury?
  Krajobraz wyglada jakbyscie kopalnie mieli. Nieważne czego, ale kopalnie.

  • megana pisze:

   To pompa ciepła „ziemia-powietrze” Planujemy też rekuperację. Wszędzie ma być ogrzewanie podłogowe i wszystkie podłogi wymienione na kafle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *